TRA4500NP
TRA4500NP TE Connectivity / Laird External Antennas
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas OMNI,Ph,PMT,450-470M Hz
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA4500NP TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 460MHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.400" (86.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Power - Max: 150 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TRA4500NP TRA4500NP Hersteller : TE Connectivity Laird Vehicular_Antenna_Catalog.pdf Description: RF ANT 460MHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.400" (86.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Power - Max: 150 W