TRA4703P TE Connectivity Laird
ANT-DS-Phantom%20UHF%200615.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 480MHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 470MHz ~ 490MHz
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.135" (105.03mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 480MHz
Power - Max: 150 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA4703P TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 480MHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 470MHz ~ 490MHz, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.135" (105.03mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 480MHz, Power - Max: 150 W.