TRA4903P TE Connectivity Laird
ANT-DS-Phantom%20UHF%200615.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 501MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.500" (88.90mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 501MHz
Power - Max: 100 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA4903P TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 501MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 490MHz ~ 512MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.500" (88.90mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 501MHz, Power - Max: 100 W.