TRA8063NP TE Connectivity Laird
ANT-DS-Phantom%20800-5800%20MHz_516.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz
Applications: GSM
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 836MHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 150 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA8063NP TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz, Applications: GSM, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 836MHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 150 W.
Weitere Produktangebote TRA8063NP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TRA8063NP Hersteller : Laird ANT-DS-Phantom%20800-5800%20MHz_516.pdf Antennas OMNI,Ph,PMT,806-866M HZ