TRA8903PT83SM TE Connectivity Laird
ANT-DS-Phantom%20800-5800%20MHz_516.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH PMT 890-960MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 925MHz
Power - Max: 150 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRA8903PT83SM TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH PMT 890-960MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 890MHz ~ 960MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 925MHz, Power - Max: 150 W.