TRAB14173 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: ANT PHANTOM SB 1417-1667MHZ BK
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 1.417GHz ~ 1.667GHz
Applications: GSM, PCS
Antenna Type: Dome
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.542GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRAB14173 TE Connectivity Laird
Description: ANT PHANTOM SB 1417-1667MHZ BK, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 1.417GHz ~ 1.667GHz, Applications: GSM, PCS, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.542GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM.