TRAB4103P
TRAB4103P TE Connectivity / Laird External Antennas
ANT-DS-Phantom%20UHF%200615.pdf
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas OMNI,PH,PMT,410-430M Hz
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRAB4103P TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 420MHZ DOME N FEM PAN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 410MHz ~ 430MHz, Gain: 3dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.135" (105.03mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 420MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TRAB4103P TRAB4103P Hersteller : TE Connectivity Laird ANT-DS-Phantom%20UHF%200615.pdf Description: RF ANT 420MHZ DOME N FEM PAN MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 410MHz ~ 430MHz
Gain: 3dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.135" (105.03mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 420MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W