TRAB5603 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH 560-600MHZ BK 3DBI 100W
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 560MHz ~ 600MHz
Gain: 3dBi
Antenna Type: Dome
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 580MHz
Power - Max: 100 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRAB5603 TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH 560-600MHZ BK 3DBI 100W, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 560MHz ~ 600MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 580MHz, Power - Max: 100 W.