TRAB80638UM TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: ANT PHANTOM SB 806-866MHZ BLACK
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 836MHz
Power - Max: 150 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRAB80638UM TE Connectivity Laird
Description: ANT PHANTOM SB 806-866MHZ BLACK, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 836MHz, Power - Max: 150 W.