TRABT1500
TRABT1500 TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 159MHZ DOME NMO BASE 2.3"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 168MHz
Gain: 0dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.500" (88.90mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 159MHz
Power - Max: 60 W
auf Bestellung 16 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRABT1500 TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 159MHZ DOME NMO BASE 2.3", Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 168MHz, Gain: 0dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.500" (88.90mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 159MHz, Power - Max: 60 W.