TRAT15008UM TE Connectivity Laird
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH NMO 150-168 WHT MB8UM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 168MHz
Antenna Type: Dome
Height (Max): 2.375" (60.33mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 159MHz
Power - Max: 60 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRAT15008UM TE Connectivity Laird
Description: OMNI PH NMO 150-168 WHT MB8UM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 168MHz, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 2.375" (60.33mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 159MHz, Power - Max: 60 W.