TRAT1560P TE Connectivity Laird
Vehicular_Antenna_Catalog.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 164MHZ DOM N FEM PAN 2.3"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 156MHz ~ 172MHz
Gain: 0dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.125" (104.77mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 164MHz
Power - Max: 60 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRAT1560P TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 164MHZ DOM N FEM PAN 2.3", Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 156MHz ~ 172MHz, Gain: 0dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.125" (104.77mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 164MHz, Power - Max: 60 W.