Produkte > INTELLIGENT GROUP SOLUTIONS LTD > TREVISO-20W-SINGLE-UK
TREVISO-20W-SINGLE-UK
TREVISO-20W-SINGLE-UK Intelligent Group Solutions Ltd
4467_TREVISO20WSINGLEEUengtds.PDF
Hersteller: Intelligent Group Solutions Ltd
Description: Treviso LED GrowLight 20W UKPlug
Packaging: Retail Package
Length: 3.84' (1.2m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 100 ~ 277VAC
Lens Type: Domed, Clear
Power - Rated: 20.0W
Approval Agency: CE, UKCA, UL
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Profile (W x H): 1.30" x 1.40" (33.0mm x 35.6mm)
Illumination Color: White
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TREVISO-20W-SINGLE-UK Intelligent Group Solutions Ltd
Description: Treviso LED GrowLight 20W UKPlug, Packaging: Retail Package, Length: 3.84' (1.2m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 100 ~ 277VAC, Lens Type: Domed, Clear, Power - Rated: 20.0W, Approval Agency: CE, UKCA, UL, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Profile (W x H): 1.30" x 1.40" (33.0mm x 35.6mm), Illumination Color: White.