Produkte > SETSAFE | SETFUSE > TRXF1-47RJ30BD
TRXF1-47RJ30BD
TRXF1-47RJ30BD SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: RES 47 OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.173" Dia x 0.354" L (4.40mm x 9.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 168°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 47 Ohms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRXF1-47RJ30BD SETsafe | SETfuse
Description: RES 47 OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Fusible, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.173" Dia x 0.354" L (4.40mm x 9.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 168°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 47 Ohms.