Produkte > SETSAFE | SETFUSE > TRXF1-68RJ26LC
TRXF1-68RJ26LC
TRXF1-68RJ26LC SETsafe | SETfuse
Hersteller: SETsafe | SETfuse
Description: RES 68 OHM 5% 1W RADIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.189" Dia x 0.433" L (4.80mm x 11.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 101°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Radial, Horizontal Cylinder
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Part Status: Active
Resistance: 68 Ohms
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TRXF1-68RJ26LC SETsafe | SETfuse
Description: RES 68 OHM 5% 1W RADIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Fusible, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.189" Dia x 0.433" L (4.80mm x 11.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 101°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Radial, Horizontal Cylinder, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Part Status: Active, Resistance: 68 Ohms.