Produkte > SAME SKY > TS02-66-153-BK-100-SCR-D
TS02-66-153-BK-100-SCR-D
TS02-66-153-BK-100-SCR-D Same Sky
ts02.pdf
Hersteller: Same Sky
Tactile Switches 6 x 6 mm, 15.3 mm Act Height, 100 gf, Black, Short Crimped, Through Hole, SPST
auf Bestellung 2364 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS02-66-153-BK-100-SCR-D Same Sky
Description: 6 X 6 MM, 15.3 MM ACTUATOR HEIGH, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, Termination Style: PC Pin, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 100gf, Outline: 6.00mm x 6.00mm, Actuator Height off PCB, Vertical: 15.30mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS02-66-153-BK-100-SCR-D TS02-66-153-BK-100-SCR-D Hersteller : CUI Devices ts02-2586188.pdf Tactile Switches 6 x 6 mm, 15.3 mm Act Height, 100 gf, Black, Short Crimped, Through Hole, SPST
auf Bestellung 2726 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
TS02-66-153-BK-100-SCR-D TS02-66-153-BK-100-SCR-D Hersteller : CUI Devices ts02.pdf Description: 6 X 6 MM, 15.3 MM ACTUATOR HEIGH
Packaging: Bag
Mounting Type: Through Hole
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
Termination Style: PC Pin
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 12VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 100gf
Outline: 6.00mm x 6.00mm
Actuator Height off PCB, Vertical: 15.30mm