Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > TS12A4515PG4
TS12A4515PG4
TS12A4515PG4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fts12a4514
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SWITCH SPST-NC X 1 10OHM 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
On-State Resistance (Max): 10Ohm
-3db Bandwidth: 520MHz
Supplier Device Package: 8-PDIP
Voltage - Supply, Single (V+): 2.7V ~ 12V
Charge Injection: -11.5pC
Switch Circuit: SPST - NC
Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1
Switch Time (Ton, Toff) (Max): 75ns, 45ns
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 7.5pF, 7.5pF
Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA
Number of Circuits: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS12A4515PG4 Texas Instruments
Description: IC SWITCH SPST-NC X 1 10OHM 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), On-State Resistance (Max): 10Ohm, -3db Bandwidth: 520MHz, Supplier Device Package: 8-PDIP, Voltage - Supply, Single (V+): 2.7V ~ 12V, Charge Injection: -11.5pC, Switch Circuit: SPST - NC, Multiplexer/Demultiplexer Circuit: 1:1, Switch Time (Ton, Toff) (Max): 75ns, 45ns, Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): 7.5pF, 7.5pF, Current - Leakage (IS(off)) (Max): 1nA, Number of Circuits: 1.