TS13002ACT A3G
TS13002ACT A3G Taiwan Semiconductor Corporation
TS13002A_VerF15.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TRANS NPN 400V 0.3A TO-92
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Transistor Type: NPN
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 1.5V @ 20mA, 200mA
Current - Collector Cutoff (Max): 1µA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 25 @ 100mA, 10V
Frequency - Transition: 4MHz
Supplier Device Package: TO-92
Part Status: Active
Current - Collector (Ic) (Max): 300 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 400 V
Power - Max: 600 mW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS13002ACT A3G Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TRANS NPN 400V 0.3A TO-92, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Transistor Type: NPN, Operating Temperature: 150°C (TJ), Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: 1.5V @ 20mA, 200mA, Current - Collector Cutoff (Max): 1µA, DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: 25 @ 100mA, 10V, Frequency - Transition: 4MHz, Supplier Device Package: TO-92, Part Status: Active, Current - Collector (Ic) (Max): 300 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 400 V, Power - Max: 600 mW.
Weitere Produktangebote TS13002ACT A3G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS13002ACT A3G TS13002ACT A3G Hersteller : Taiwan Semiconductor TS13002A_F15-1918563.pdf Bipolar Transistors - BJT TO-92 700V 0.3A NPN Bipolar Transistor