Produkte > SUNTAN > TS22002T332MSBUDM, 3.3nF, X1/Y2, 20%
TS22002T332MSBUDM, 3.3nF, X1/Y2, 20% Suntan
Hersteller: Suntan
Конденсатор керамический (C=3.3 nF +/-20%, керамика Y5U, Class X1/Y2, 250VAC, D=15mm, Rm=10mm, l=10mm, -25 to +85C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=10mm Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS22002T332MSBUDM, 3.3nF, X1/Y2, 20% Suntan
Конденсатор керамический (C=3.3 nF +/-20%, керамика Y5U, Class X1/Y2, 250VAC, D=15mm, Rm=10mm, l=10mm, -25 to +85C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=10mm Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 1 Stücke.