Produkte > SUNTAN > TS22002Y222MSBUDM
TS22002Y222MSBUDM Suntan
Hersteller: Suntan
Конденсатор керамический (C=2.2 nF +/-20%, керамика Y5U, Class X1/Y1, 125-400VAC, D=12mm, Rm=10mm, l=10mm, -25 to +85C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=10mm Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS22002Y222MSBUDM Suntan
Конденсатор керамический (C=2.2 nF +/-20%, керамика Y5U, Class X1/Y1, 125-400VAC, D=12mm, Rm=10mm, l=10mm, -25 to +85C).... Група товару: Конденсатори Корпус: Rm=10mm Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 1 Stücke.