TS25P07GH
TS25P07GH Taiwan Semiconductor Corporation
TS25P01G SERIES_Q2203.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 25A TS-6P
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Grade: Automotive
Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV
Current - Average Rectified (Io): 25 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 1132 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS25P07GH Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 25A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Grade: Automotive, Voltage - Peak Reverse (Max): 1 kV, Current - Average Rectified (Io): 25 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote TS25P07GH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TS25P07GH TS25P07GH Hersteller : Taiwan Semiconductor TS25P01G SERIES_Q2203.pdf Bridge Rectifiers 25A, 1000V, Standard Bridge Rectifier