TS3006ITD833T
TS3006ITD833T Touchstone Semiconductor
TS3006.pdf
Hersteller: Touchstone Semiconductor
Description: IC OSC SILICON PROG 8-TDFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 9kHz ~ 300kHz
Type: Oscillator, Silicon
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 1.55V ~ 5.25V
Supplier Device Package: 8-TDFN (3x3)
Current - Supply: 2.7 µA
auf Bestellung 1932 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TS3006ITD833T Touchstone Semiconductor
Description: IC OSC SILICON PROG 8-TDFN, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 9kHz ~ 300kHz, Type: Oscillator, Silicon, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 1.55V ~ 5.25V, Supplier Device Package: 8-TDFN (3x3), Current - Supply: 2.7 µA.