TST10L200CW
TST10L200CW Taiwan Semiconductor Corporation
TST10L200CW_B2104.pdf
Hersteller: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Not For New Designs
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TST10L200CW Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE SCHOTTKY 200V 10A TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Part Status: Not For New Designs, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 200 V.
Weitere Produktangebote TST10L200CW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TST10L200CW TST10L200CW Hersteller : Taiwan Semiconductor TST10L200CW_B2104.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 10A, 200V, Trench Schottky