Produkte > SMC > TU0805C-20
TU0805C-20
TU0805C-20 SMC
TU-SERIES.pdf
Hersteller: SMC
Category: Connectors and tubing
Description: Pneumatic tubing; max.8bar; L: 20m; r bending min: 20mm; -20÷60°C
Operating temperature: -20...60°C
Minimal wire bend radius: 20mm
Operating pressure: max. 8bar
Length: 20m
Type of pneumatic accessories: pneumatic tubing
Material: polyurethane
Colour: transparent
Tube inside diameter: 5mm
Cable external diameter: 8mm
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TU0805C-20 SMC
Category: Connectors and tubing, Description: Pneumatic tubing; max.8bar; L: 20m; r bending min: 20mm; -20÷60°C, Operating temperature: -20...60°C, Minimal wire bend radius: 20mm, Operating pressure: max. 8bar, Length: 20m, Type of pneumatic accessories: pneumatic tubing, Material: polyurethane, Colour: transparent, Tube inside diameter: 5mm, Cable external diameter: 8mm.