Produkte > SMC > TU0805R-20
TU0805R-20
TU0805R-20 SMC
Category: Connectors and tubing
Description: Pneumatic tubing; max.8bar; L: 20m; r bending min: 20mm; red
Operating temperature: -20...60°C
Tube inside diameter: 5mm
Cable external diameter: 8mm
Minimal wire bend radius: 20mm
Operating pressure: max. 8bar
Material: polyurethane
Colour: red
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TU0805R-20 SMC
Category: Connectors and tubing, Description: Pneumatic tubing; max.8bar; L: 20m; r bending min: 20mm; red, Operating temperature: -20...60°C, Tube inside diameter: 5mm, Cable external diameter: 8mm, Minimal wire bend radius: 20mm, Operating pressure: max. 8bar, Length: 20m, Type of pneumatic accessories: pneumatic tubing, Material: polyurethane, Colour: red.