Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TVL-55731GD032J-LW-G-AAN
TVL-55731GD032J-LW-G-AAN
TVL-55731GD032J-LW-G-AAN Kyocera International, Inc.
TVL55731GD032J-LW-G-AAN.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: LCD 3.2" TFT DISPLAY
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 16-Bit (RGB)
Viewing Area: 41.76mm W x 69.60mm H
Dot Pixels: 240 x 400
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVL-55731GD032J-LW-G-AAN Kyocera International, Inc.
Description: LCD 3.2" TFT DISPLAY, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 16-Bit (RGB), Viewing Area: 41.76mm W x 69.60mm H, Dot Pixels: 240 x 400, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Obsolete.