Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TVL-55736GD032JR-LW-G-AAN
TVL-55736GD032JR-LW-G-AAN
TVL-55736GD032JR-LW-G-AAN Kyocera International, Inc.
TVL-55736GD032JR-LW-G-AAN.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: LCD 3.2" TFT DISPLAY
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 16-Bit (RGB)
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVL-55736GD032JR-LW-G-AAN Kyocera International, Inc.
Description: LCD 3.2" TFT DISPLAY, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 16-Bit (RGB), Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote TVL-55736GD032JR-LW-G-AAN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TVL-55736GD032JR-LW-G-AAN Hersteller : Kyocera Display KYOCERA_TFT-3181718.pdf TFT Displays & Accessories 3.2" 240 x 320 250nit 250:1 CR