Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > TVL-55739GD032J-LW-G-AAN
TVL-55739GD032J-LW-G-AAN
TVL-55739GD032J-LW-G-AAN Kyocera International, Inc.
TVL-55739GD032J-LW-G-AAN.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: LCD 3.2" TFT DISPLAY
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 18-Bit (RGB)
Viewing Area: 44.64mm W x 66.96mm H
Dot Pixels: 320 x 480
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVL-55739GD032J-LW-G-AAN Kyocera International, Inc.
Description: LCD 3.2" TFT DISPLAY, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 18-Bit (RGB), Viewing Area: 44.64mm W x 66.96mm H, Dot Pixels: 320 x 480, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Obsolete.