Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > TVL12VB1S-DFN1006-2LDG
TVL12VB1S-DFN1006-2LDG
TVL12VB1S-DFN1006-2LDG INPAQ Technology Co., Ltd
TVL12VB1S-DFN1006-2LDG.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 12V 8.5PF DFN1006
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1006 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 8.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: DFN1006
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.5V (Typ)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 7765 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVL12VB1S-DFN1006-2LDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 12V 8.5PF DFN1006, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 0402 (1006 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 8.5pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: DFN1006, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.5V (Typ), Power Line Protection: No.