TVU1240R1ADG
TVU1240R1ADG INPAQ Technology Co., Ltd
TVU1240R1ADG.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: ESD SUPPRESSORS ARRAY VDC 12V CP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Applications: DVI, HDMI, Telecom, USB
Capacitance @ Frequency: 0.1pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Bidirectional Channels: 4
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V (Typ)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4716 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVU1240R1ADG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: ESD SUPPRESSORS ARRAY VDC 12V CP, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 10-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Applications: DVI, HDMI, Telecom, USB, Capacitance @ Frequency: 0.1pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Bidirectional Channels: 4, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V (Typ), Power Line Protection: No.