Produkte > INPAQ TECHNOLOGY CO., LTD > TVU1V8U4S-DFN2510-10LDG
TVU1V8U4S-DFN2510-10LDG
TVU1V8U4S-DFN2510-10LDG INPAQ Technology Co., Ltd
TVU1V8U4S-DFN2510-10LDG.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 3.3V 0.28PF DFN2510
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-UFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Applications: HDMI, USB
Capacitance @ Frequency: 0.28pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 1.8V
Supplier Device Package: 10-DFN (2.5x1)
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 3.8V (Typ)
Power Line Protection: Yes
auf Bestellung 2240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TVU1V8U4S-DFN2510-10LDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: TVS DIODE 3.3V 0.28PF DFN2510, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 10-UFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Applications: HDMI, USB, Capacitance @ Frequency: 0.28pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 1.8V, Supplier Device Package: 10-DFN (2.5x1), Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 3.8V (Typ), Power Line Protection: Yes.