Produkte > RALTRON ELECTRONICS > TX257A-D3-0.28-10.000-3
TX257A-D3-0.28-10.000-3
TX257A-D3-0.28-10.000-3 Raltron Electronics
TX257A-D3-0.28-10.000-3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V CMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA (Typ)
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX257A-D3-0.28-10.000-3 Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA (Typ), Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote TX257A-D3-0.28-10.000-3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX257A-D3-0.28-10.000-3 TX257A-D3-0.28-10.000-3 Hersteller : Raltron Electronics TX257A-D3-0.28-10.000-3.pdf Description: XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: TCXO
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency: 10 MHz