Produkte > RALTRON ELECTRONICS > TX257A-D3-0.28-19.440-3-TR
TX257A-D3-0.28-19.440-3-TR Raltron Electronics
TX257A-D3-0.28-19.440-3.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 19.440MHZ 3.3V CMO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Frequency: 19.44 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX257A-D3-0.28-19.440-3-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC TCXO 19.440MHZ 3.3V CMO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Frequency: 19.44 MHz, Base Resonator: Crystal.