TX2SS-L-4.5V-Y Panasonic Electric Works
4506
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Approval Agency: BSI, cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 22.2 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 3.38 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Load - Max Switching: 440VA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SS-L-4.5V-Y Panasonic Electric Works
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 4.5V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Approval Agency: BSI, cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 22.2 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 3.38 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Load - Max Switching: 440VA.