Produkte > PANASONIC ELECTRIC WORKS > TX2SS-LT-4.5V-TH-Z
TX2SS-LT-4.5V-TH-Z
TX2SS-LT-4.5V-TH-Z Panasonic Electric Works
mech_eng_txth.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V
Produktbewertung abgeben
Technische Details TX2SS-LT-4.5V-TH-Z Panasonic Electric Works
Low Signal Relays - PCB Surge withstand: 2,500V. Breakdown voltage between contacts and coil: 2,000V. 3 types of surfacemount terminal available..
Weitere Produktangebote TX2SS-LT-4.5V-TH-Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TX2SS-LT-4.5V-TH-Z Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_txth-1075878.pdf Low Signal Relays - PCB Surge withstand: 2,500V. Breakdown voltage between contacts and coil: 2,000V. 3 types of surfacemount terminal available.