Produkte > PANASONIC ELECTRIC WORKS > TXD2SA-2M-1.5V-X
TXD2SA-2M-1.5V-X
TXD2SA-2M-1.5V-X Panasonic Electric Works
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 167 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form D)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 110VDC - Max
Must Release Voltage: 0.15 VDC
Must Operate Voltage: 1.13 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 4 ms
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TXD2SA-2M-1.5V-X Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 167 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form D), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 110VDC - Max, Must Release Voltage: 0.15 VDC, Must Operate Voltage: 1.13 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote TXD2SA-2M-1.5V-X
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TXD2SA-2M-1.5V-X TXD2SA-2M-1.5V-X Hersteller : Panasonic Industrial Devices 485 Low Signal Relays - PCB 1A 1.5VDC 250MW SMD RELAY