TXS2SA-4.5V-1
TXS2SA-4.5V-1 Panasonic Industrial Devices
Hersteller: Panasonic Industrial Devices
Low Signal Relays - PCB 2 Form C 1A 30VDC 4.5VDC
auf Bestellung 612 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TXS2SA-4.5V-1 Panasonic Industrial Devices
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10MA 4.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 4.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.1 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 10 mA, Switching Voltage: 10VDC - Max, Must Release Voltage: 0.45 VDC, Must Operate Voltage: 3.6 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote TXS2SA-4.5V-1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TXS2SA-4.5V-1 TXS2SA-4.5V-1 Hersteller : Panasonic Electric Works 4512 Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10MA 4.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 4.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.1 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 10 mA
Switching Voltage: 10VDC - Max
Must Release Voltage: 0.45 VDC
Must Operate Voltage: 3.6 VDC