TXS2SS-L-1.5V
TXS2SS-L-1.5V Panasonic Electric Works
mech_eng_txs.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Coil Voltage: 1.5VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Gull Wing
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 23.3 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 110VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.2 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
auf Bestellung 91 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TXS2SS-L-1.5V Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 1.5V, Packaging: Tube, Mounting Type: Surface Mount, Coil Voltage: 1.5VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Gull Wing, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 23.3 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 110VDC - Max, Must Operate Voltage: 1.2 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote TXS2SS-L-1.5V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TXS2SS-L-1.5V TXS2SS-L-1.5V Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_txs.pdf Low Signal Relays - PCB 1A 1.5VDC 35MW SMD RELAY LATCHING