Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-002-C12
U280-002-C12
U280-002-C12 Eaton Tripp Lite
u280002c12.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHG USB AUTO 5V 1A/2.1A
Packaging: Bulk
Mounting Type: Auto Socket
Voltage - Input: 12V
Type: USB Auto Adapter
Termination Style: USB A Receptacle (2)
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 15.5W
Voltage - Nominal: 5V
Charge Current - Max: 1A, 2.1A
Part Status: Active
Number of Cells: 2
auf Bestellung 651 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-002-C12 Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHG USB AUTO 5V 1A/2.1A, Packaging: Bulk, Mounting Type: Auto Socket, Voltage - Input: 12V, Type: USB Auto Adapter, Termination Style: USB A Receptacle (2), Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 15.5W, Voltage - Nominal: 5V, Charge Current - Max: 1A, 2.1A, Part Status: Active, Number of Cells: 2.