Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-C02-24W-1B
U280-C02-24W-1B
U280-C02-24W-1B Eaton Tripp Lite
u280c0224w1b.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHARGER USB AUTO ADAPT 3A
Packaging: Bulk
Mounting Type: Auto Socket
Voltage - Input: 12V
Type: USB Auto Adapter
Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 24W
Charge Current - Max: 3A
Part Status: Active
Number of Cells: 2
auf Bestellung 124 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-C02-24W-1B Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHARGER USB AUTO ADAPT 3A, Packaging: Bulk, Mounting Type: Auto Socket, Voltage - Input: 12V, Type: USB Auto Adapter, Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 24W, Charge Current - Max: 3A, Part Status: Active, Number of Cells: 2.
Weitere Produktangebote U280-C02-24W-1B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
U280-C02-24W-1B U280-C02-24W-1B Hersteller : Tripp Lite u280c0224w1b.pdf Battery Chargers 24W USB-C/A CAR CHARGER