Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-C02-39W-1B
U280-C02-39W-1B
U280-C02-39W-1B Eaton Tripp Lite
u280c0239w1b.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHG USB AUTO ADAPT 2.4A 3A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.28" L x 1.99" W x 0.77" H (32.5mm x 50.5mm x 19.6mm)
Mounting Type: Auto Socket
Voltage - Input: 12V
Type: USB Auto Adapter
Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 39W
Charge Current - Max: 2.4A, 3A
Part Status: Active
Number of Cells: 2
auf Bestellung 121 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-C02-39W-1B Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHG USB AUTO ADAPT 2.4A 3A, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.28" L x 1.99" W x 0.77" H (32.5mm x 50.5mm x 19.6mm), Mounting Type: Auto Socket, Voltage - Input: 12V, Type: USB Auto Adapter, Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 39W, Charge Current - Max: 2.4A, 3A, Part Status: Active, Number of Cells: 2.
Weitere Produktangebote U280-C02-39W-1B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
U280-C02-39W-1B U280-C02-39W-1B Hersteller : Tripp Lite u280c0239w1b.pdf Battery Chargers 39W DUAL USB CAR CHARGER