Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-C03-36W-1B
U280-C03-36W-1B
U280-C03-36W-1B Eaton Tripp Lite
u280c0336w1b.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHARGER USB AUTO ADAPT 3A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.22" L x 1.21" W x 1.43" H (56.4mm x 30.7mm x 36.3mm)
Mounting Type: Auto Socket
Voltage - Input: 12V
Type: USB Auto Adapter
Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 36W
Charge Current - Max: 3A
Part Status: Active
Number of Cells: 3
auf Bestellung 7574 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-C03-36W-1B Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHARGER USB AUTO ADAPT 3A, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.22" L x 1.21" W x 1.43" H (56.4mm x 30.7mm x 36.3mm), Mounting Type: Auto Socket, Voltage - Input: 12V, Type: USB Auto Adapter, Termination Style: USB A Receptacle, USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 36W, Charge Current - Max: 3A, Part Status: Active, Number of Cells: 3.
Weitere Produktangebote U280-C03-36W-1B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
U280-C03-36W-1B U280-C03-36W-1B Hersteller : Tripp Lite u280c0336w1b.pdf Battery Chargers 36W 3PT PD CAR CHARGR,2A1C