Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-W01-100C1G
U280-W01-100C1G
U280-W01-100C1G Eaton Tripp Lite
u280w01100c1g.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHG WALL MT 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.66" L x 1.16" W x 2.76" H (67.56mm x 29.46mm x 70.10mm)
Mounting Type: Wall Mount
Voltage - Input: 120V ~ 230V
Type: USB Wall Mount
Termination Style: USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 100W
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 15V, 20V
Charge Current - Max: 5A
Number of Cells: 1
auf Bestellung 483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-W01-100C1G Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHG WALL MT 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.66" L x 1.16" W x 2.76" H (67.56mm x 29.46mm x 70.10mm), Mounting Type: Wall Mount, Voltage - Input: 120V ~ 230V, Type: USB Wall Mount, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 100W, Voltage - Nominal: 5V, 9V, 15V, 20V, Charge Current - Max: 5A, Number of Cells: 1.
Weitere Produktangebote U280-W01-100C1G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
U280-W01-100C1G U280-W01-100C1G Hersteller : Tripp Lite u280w01100c1g.pdf Wall Mount AC Adapters USB-C GAN WALL CHARGER, 100W