Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-W01-65C1-G
U280-W01-65C1-G
U280-W01-65C1-G Eaton Tripp Lite
u280w0165c1g.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 65W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.21" L x 1.97" W x 1.13" H (56.1mm x 50.0mm x 28.7mm)
Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Output Connector: USB C Power Delivery (PD)
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount (Class II)
Current - Output (Max): 3A, 3A, 3A, 3A, 3.25A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
auf Bestellung 36 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-W01-65C1-G Eaton Tripp Lite
Description: AC/DC WALL MNT ADAPT 5V-20V 65W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.21" L x 1.97" W x 1.13" H (56.1mm x 50.0mm x 28.7mm), Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Output Connector: USB C Power Delivery (PD), Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount (Class II), Current - Output (Max): 3A, 3A, 3A, 3A, 3.25A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Part Status: Active, Power (Watts): 65 W.
Weitere Produktangebote U280-W01-65C1-G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
U280-W01-65C1-G U280-W01-65C1-G Hersteller : Tripp Lite u280w0165c1g-3309571.pdf Wall Mount AC Adapters 65W USB-C COMPACT WALL CHARGER