Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-W04-100C2G
U280-W04-100C2G
U280-W04-100C2G Eaton Tripp Lite
u280w04100c2g.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: BATT CHG USB WALL 5/9/15V/20V 2A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.15" L x 1.17" W x 3.17" H (79.98mm x 29.59mm x 80.49mm)
Mounting Type: Wall Mount
Voltage - Input: 120V ~ 230V
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 100W
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 15V, 20V
Charge Current - Max: 2A, 3A, 3.25A, 3.4A, 5A