Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-WF1-20C1-G
U280-WF1-20C1-G
U280-WF1-20C1-G Eaton Tripp Lite
u280wf120c1g.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: EATON TRIPP LITE SERIES FLAT 1-P
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.07" L x 1.38" W x 0.61" H (78.0mm x 35.1mm x 15.5mm)
Mounting Type: Wall Mount
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 20W
Charge Current - Max: 3A
Number of Cells: 1
Output Connector: USB C Receptacle
Operating Temperature: 25°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: FCC, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
auf Bestellung 18 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-WF1-20C1-G Eaton Tripp Lite
Description: EATON TRIPP LITE SERIES FLAT 1-P, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.07" L x 1.38" W x 0.61" H (78.0mm x 35.1mm x 15.5mm), Mounting Type: Wall Mount, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: USB Wall Mount, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 20W, Charge Current - Max: 3A, Number of Cells: 1, Output Connector: USB C Receptacle, Operating Temperature: 25°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: FCC, UL, Form: Wall Mount (Class II), Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America.