Produkte > EATON TRIPP LITE > U280-WF1-45C1-G
U280-WF1-45C1-G
U280-WF1-45C1-G Eaton Tripp Lite
u280wf145c1g.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: EATON TRIPP LITE SERIES FLAT 1-P
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.33" L x 1.91" W x 0.75" H (84.6mm x 48.5mm x 19.1mm)
Mounting Type: Wall Mount
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 45W
Voltage - Nominal: 5V, 9V, 15V, 22V
Charge Current - Max: 3A
Number of Cells: 1
Output Connector: USB C Receptacle
Operating Temperature: 25°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: FCC, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
auf Bestellung 20 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280-WF1-45C1-G Eaton Tripp Lite
Description: EATON TRIPP LITE SERIES FLAT 1-P, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.33" L x 1.91" W x 0.75" H (84.6mm x 48.5mm x 19.1mm), Mounting Type: Wall Mount, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Type: USB Wall Mount, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 45W, Voltage - Nominal: 5V, 9V, 15V, 22V, Charge Current - Max: 3A, Number of Cells: 1, Output Connector: USB C Receptacle, Operating Temperature: 25°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: FCC, UL, Form: Wall Mount (Class II), Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America.