Produkte > EATON TRIPP LITE > U280M-S01-10-BK
U280M-S01-10-BK
U280M-S01-10-BK Eaton Tripp Lite
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: U280M-S01-10-BK
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.94" Dia x 0.71" H (100.08mm x 18.03mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 5V, 9V
Type: Wireless Charger
Termination Style: USB C Receptacle
Battery Chemistry: Mobile Devices
Power - Max: 10W
Charge Current - Max: 1.1A
Number of Cells: 1
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details U280M-S01-10-BK Eaton Tripp Lite
Description: U280M-S01-10-BK, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.94" Dia x 0.71" H (100.08mm x 18.03mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 5V, 9V, Type: Wireless Charger, Termination Style: USB C Receptacle, Battery Chemistry: Mobile Devices, Power - Max: 10W, Charge Current - Max: 1.1A, Number of Cells: 1.