Produkte > L-COM > U2A00008-120I
U2A00008-120I
U2A00008-120I L-com
Hersteller: L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120""
Color: Gray
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male, Right Angle
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U2A00008-120I L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 120"", Features: Data Transfer and Charge, Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Right Angle, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.