Produkte > L-COM > U2A00008-36I
U2A00008-36I
U2A00008-36I L-com
Hersteller: L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 36""
Color: Gray
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male, Right Angle
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U2A00008-36I L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A-M SHLD 36"", Features: Data Transfer and Charge, Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Right Angle, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.